Teambuilding

Objednáním teambuildingu pomáháte získat finance

na tvoření seniorů

Rozumíme vaší snaze vybudovat kvalitní a úspěšnou firmu a k tomu je důležitý fungující tým lidí. Možná už jste využili různé formy teambuildingu a chcete vyzkoušet něco nového, neotřelého.

Vyzkoušejte výtvarný teambuilding, který vaše zaměstnance nadchne. Tvůrčí činnost rozvíjí kreativní myšlení, a to je pak přínosem pro rozvoj vaší firmy. Na tom neproděláte.

Jsme připraveny vytvořit vám akci na míru podle zájmů vašich kolegů i vašich časových možností.

Dobrá zpráva je, že zatímco se vaši lidé budou bavit, podpoříte v tvoření i seniory z Kutné Hory. Jak je to možné? Část z ceny akce půjde do nadačního fondu Barvy podzimu, který přispívá seniorům na výtvarnou činnost. Na tuto část vám vystavíme potvrzení o daru a můžete si ji odečíst z daní. Sami si rozhodnete, jak velká část to bude. Za cokoli vám předem děkujeme.

Do nadačního fondu můžete přispět, i když teď zrovna žádnou akci neplánujete.

Č.účtu nadačního fondu Barvy podzimu: 2801607362/2010

 

Příklady teambuildingů

 

Společný obraz

Týmová práce je důležitá a při malování společného obrazu se zapojí každý člen skupiny. Kolegové se radí, spolupracují a zažívají radost z tvůrčí činnosti. Příjemným bonusem je výsledný obraz, který si tým vystaví na pracovišti.

Kresba pastelkami

Pastelky nejsou jen pro děti, a ty umělecké už vůbec ne. Vykouzlíte s nimi krásné realistické obrazy i snové krajiny. S pastelkami zažije každý radost z úspěchu a dobrého výsledku. Jsou výborné k relaxaci a zaměření na detail. Ukážeme si, jak s nimi pracovat a vytvářet obrazy.

Akvarel

Náročná akvarelová technika každého spolehlivě odpoutá od všedních starostí. Kolegové spolu budou prožívat zdary i méně úspěšné pokusy, které spolu prožijí v uvolněné atmosféře tvoření. Akvarel nás učí nelpět na výsledku, oddat se procesu tvoření a reagovat na vzniklé situace.

Inverzní kresba

Kresba bílým uhlem, křídou či pastelem na černý podklad - to je výzva! Vše je obráceně a každý musí přemýšlet, kde udělat tah. Zapojujeme pravou hemisféru, která podporuje tvůrčí myšlení a to se hodí v každém týmu.